Nikdy se nevzdávej.

Co je lepší nevědět?

31. srpna 2015 v 22:34 | Alessa |  Témata týdne
To je dost složitá otázka která se dá pojmout ze spousty úhlů, jak už jen věci, které nechceme vědět.Tak věci se kterýma bychom nedokázali žít,pokud bychom věděli,jak ona pověstná celá pravda je.

Začneme zlehka,což se týče třeba partnerových bývalých přítelkyň,což je upřímně věc, o které snad žádná žena nechce dobrovolně slyšet. Na jednu stranu je tu informovanost o tom,s kterými ženami měl delší vztah,aby na nás pak někde nějaká nevybafla se slovy : "Ty jsi tu s mým bývalým?" A pak samozřejmě informovanost z hlediska toho,na čem daný vztah ztroskotal,abychom se podobným chybám mohli vyvarovat.Ale žádná žena,která má dostatek sebeúcty se muže nezeptá,kde všude,kdy a jaké jména měly všechny ženy s nimiž daný muž spal.A pokud je to některé sděleno,tak se to hodně rychle snaží zapomenout.Minimálně pokud jich bylo dost a líčil to velmi podrobně,tak by chtěla v tu chvíli podstoupit lobotomii za podmínky,že okamžitě zapomene.
Dále je tu složení potravin.Asi všichni známe poučky typu,že co má v sobě míň jak 80% masa je fuj,ale ne vždycky se tím každý řídí.Nebo poučky typu,že vše co má v sobě éčka je nezdravé,(což není tak úplně pravda,ale na to máte jiné portály).Věřím tomu,že pokud by soudného člověka vzal někdo do velkovýrobny masa nebo salámů,tak s křikem uteče.Ale to je tak o původu potravin všeobecně,vezměte si jen podmínky ve kterých jsou nosnice(slepice),když snášejí vejce v klecích,nebo mléčné farmy.A tento výčet by mohl jít dál a dál.Prostě se shodneme na tom,že obal otočíme sice kvůli složení,ale být tam fotka místa odkud to jde,tak bych to asi neotočila.
Podobně jsou na tom kožichy nebo jiná kůže.Předpokládám,že člověk,co si někde koupí kožich se dobrovolně nikdy nepodívá do chovného místa těch zvířat.Ale to bych nechala být.
A pak je tu samozřejmě kategorie,kterou asi nemáme rádi nikdo a to kategorie,co nechceme aby někdo věděl o nás.Třeba,že jsme se na škole v přírodě počůrali,sice záležitost s postupem let ubírá na trapnosti,ale stejně to není naše nejoblíbenější historka k nedělnímu rodinnému obědu.Pak bychom mohli mluvit o tom,že jsme měli slabou chvilku s tamtím chlapcem,než jsme začali chodit s naším "vyvoleným".Nebo jen,jak vlastně skončila ta odporná váza od tchýně.
Prostě a zkrátka,pokud by naše nejlepší kamarádky a naši mazlíčci začali mluvit,museli bychom je zabít.Přece jen ví až příliš mnoho.
Tak bych tuto otázku ukončila.Tento výčet neobsahuje vše,ale zase pokud by obsahoval,tak nejen že by to bylo až příliš dlouhé,ale muselo by to psát více lidí,protože každý píše jen o tom,co je pro něj podstatné.Ráda bych i od vás slyšela,co si myslíte,že jsem tu ještě měla zmínit.

A tímto už vám jen popřeji krásný den a poděkuji za přečtení.
Hlavně nezapomeňte: "Nikdy se nevzdávej".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 1. září 2015 v 9:17 | Reagovat

Jak vlastně skončila ta odporná váza od tchýně, to mě dostalo. :D :D Já bych řekla, že jsi to celkem vystihla, jen bych podotkla, že chlapy taky určitě nechtějí vědět o našich starých láskách, že to zkrátka funguje na obě strany. :) Jinak moc pěkný článek.

2 Pandora Pandora | E-mail | Web | 1. září 2015 v 11:36 | Reagovat

[1]:Děkuju mnohokrát za pochvalu :-).A je pravda,že chlapy taky nechtějí všechnny detaily.

3 Elis Elis | Web | 5. září 2015 v 18:14 | Reagovat

Souhlasím, nemám ráda, když kamarádky vytahují nějaké historky před jinými, kolikrát jsem opravdu rudá až až :D. Ale to jsou (alespoň) většinou ty k zasmání, ty vážné se snažím vytěsňovat a nepřemýšlet nad nimi už, ale občas to nejde.

4 oonamagritte oonamagritte | E-mail | Web | 16. září 2015 v 16:27 | Reagovat

mě to neva když někdo ví o tom, jak jsem se počůrala na škole v přírodě.. ale myslím že by to měli vědět jen někteří lidé, rozhodně ne každý druhý :)

a složení potravin je opravdu lepší nikdy nečíst. Ani omylem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama