Nikdy se nevzdávej.

Příběh

11. září 2013 v 10:21 | Alessa |  Povídkové šílenství
Ležím vedle tebe a pokouším se sama přesvědčit,že jsem silná,že přece zvládnu být i bez tebe.Proč jen musím ničit vše kolem tebe a ty přitom doufáš,že nevnímám,že je to kvůli mně.
Dotýkám se tě a opíjím se tvojí vůní,protože já vím něco,co ty ne.Omlouvám se,ale brzy odsud zmizím,odletím a už se nevrátím.Srdce krvácí při pomyšlení,že se tě nebudu moci už nikdy doknout a cítit jen teplo které vydáváš.
Za kalého rána jsou baleny kufry.Slunce jako by samo plakalo nad tou ztrátou.Malá dívčí povstava kráčí pryč,po tvářích jí kloužou slzy,ale ne smutkem,ale štěstím,že s ním mohla prožít to,co prožila.
Chlapec ji hledal,i rodiče ji hledali....Nikdo neuspěl..Až daleko později začli řešit,proč vůbec odešla...Právě tehdy mu zpoza zrcadla vypadl dopis.
"Vždy jsem tě milovala a také vždy budu,ale tohle musím zvládnout sama.Děkuji,za to,co jsem s tebou směla prožít a věř,že i když to bylo krátké,bylo to to nejkrásnější v celém mém životě.S láskou Kate"Žádné vysvětlení,ani omluva,jen prostá láska čišela z toho dopisu.
O pár dní později zazvonil jejím rodičům doma telefon..Našli ji.."Kde jí máme vyzvednout?"křičeli rozhořčeně a náhle se z telefonu ozvalo:"Je nám to moc líto,ale v městské márnici."Sluchátko padá na zem za neuvěřitelného ticha.
Dívka byla nemocná a jak sama zjístila od doktorů,neměla už moc času.Odjela do Provence a tam dožila těch pár týdnu v pokoji.Jediné čeho litovala,že se nemohla rozloučit,ale oni by ji nepustili a ona nedokázala snést myšlenku,že by byli ujejího konce.
Chlapci ten den přišel dopis a jediné,co v něm bylo psáno:"Milovala jsem tě,miluji tě a milovat budu.A jediné,co mě teď na sklonku života mrzí,je to,že nemohu být tvým stážným andělem,abych mohla dohlížet na tvé zdraví a štěstí...."Dalo bylo ještě něco psáno,ale to bylo rozpité od jejích slz.
A tak skončil celý příběh jedné neobyčejné lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama