Nikdy se nevzdávej.

Září 2013

Příběh

11. září 2013 v 10:21 | Alessa |  Povídkové šílenství
Ležím vedle tebe a pokouším se sama přesvědčit,že jsem silná,že přece zvládnu být i bez tebe.Proč jen musím ničit vše kolem tebe a ty přitom doufáš,že nevnímám,že je to kvůli mně.
Dotýkám se tě a opíjím se tvojí vůní,protože já vím něco,co ty ne.Omlouvám se,ale brzy odsud zmizím,odletím a už se nevrátím.Srdce krvácí při pomyšlení,že se tě nebudu moci už nikdy doknout a cítit jen teplo které vydáváš.
Za kalého rána jsou baleny kufry.Slunce jako by samo plakalo nad tou ztrátou.Malá dívčí povstava kráčí pryč,po tvářích jí kloužou slzy,ale ne smutkem,ale štěstím,že s ním mohla prožít to,co prožila.
Chlapec ji hledal,i rodiče ji hledali....Nikdo neuspěl..Až daleko později začli řešit,proč vůbec odešla...Právě tehdy mu zpoza zrcadla vypadl dopis.
"Vždy jsem tě milovala a také vždy budu,ale tohle musím zvládnout sama.Děkuji,za to,co jsem s tebou směla prožít a věř,že i když to bylo krátké,bylo to to nejkrásnější v celém mém životě.S láskou Kate"Žádné vysvětlení,ani omluva,jen prostá láska čišela z toho dopisu.
O pár dní později zazvonil jejím rodičům doma telefon..Našli ji.."Kde jí máme vyzvednout?"křičeli rozhořčeně a náhle se z telefonu ozvalo:"Je nám to moc líto,ale v městské márnici."Sluchátko padá na zem za neuvěřitelného ticha.
Dívka byla nemocná a jak sama zjístila od doktorů,neměla už moc času.Odjela do Provence a tam dožila těch pár týdnu v pokoji.Jediné čeho litovala,že se nemohla rozloučit,ale oni by ji nepustili a ona nedokázala snést myšlenku,že by byli ujejího konce.
Chlapci ten den přišel dopis a jediné,co v něm bylo psáno:"Milovala jsem tě,miluji tě a milovat budu.A jediné,co mě teď na sklonku života mrzí,je to,že nemohu být tvým stážným andělem,abych mohla dohlížet na tvé zdraví a štěstí...."Dalo bylo ještě něco psáno,ale to bylo rozpité od jejích slz.
A tak skončil celý příběh jedné neobyčejné lásky.

Bully

10. září 2013 v 20:25 | Alessa |  Básně
Někdy si tak říkám,co bys dělal v mé pozici.
Když se těsním v koutě a snážím se před tebou schovat.
Co kdyby ty lidi byly moji komplici?
Ale jedno vím,že já bych se tak nikdy nedokázala chovat.