Nikdy se nevzdávej.

Zrada 4

22. února 2012 v 0:47 | Alessa |  Povídkové šílenství
Dveře se otevírají.Matka naprosto bezmyšlenkovitě odloží klíče na jejich místo.Pak vstupuje do obývacího pokoje.Tak spatří něco co by si nikdy ani nedovedla přestavit.Přítel je vykuchán a v jeho vnitřnostech a krvi se válí její dcera.Její dítě!A přitom si bezstarostně zpívá píseň od Foo Fighters"The Pretender" a potahuje z cigarety.


Ani nedokáže křičet,když vidí jak se to,co kdysi nazývala dcerou,pomalu zvedá.Je to celé pokryté krví a ještě kusy vnitřností."Maminko!Ty jsi doma!"Přiběhne k ní a obejme jí jako vždy,když příjde domů."Proboha co to?!""Maminko,omlouvám se za ten nepořádek!Hned to uklidím!"Jen vidí dceru jak přiběhne s igelitovými pytli a balí toho,co s ní sdílel lože.
"I když mami.Lepší bude to tu podpálit.Co myslíš?"Stále neschopna se souvisle vyjadřovat,jen přikývne.Dcerka běží pro benzín,polévá koberec i s tělem,které se břichem šklebí na svět.Polévá rodinné fotografie,manželskou postel,svou sbírku plyšáků a když dojde benzín,sáhne po zbylé láhvi Jacka Danielse."Stejně jí nikdo pít nebude"otočí se na matku a kdyby neměla na obličeji krev,snad by jí odpustila cokoliv díky jejímu sladkému úsměvu.
"Ještě se ale umyju.""Dob..dobrá..Počkám tuuu."Dcera odejde do koupelny.Ona stále stojí nad mrvolou muže,co..ano,byl to zmetek..ale tohle..tohle si nezasloužil.Co budu dělat?Nemohu zabít své vlastní dítě..Ale..když..tohle není ona.Dojde do kuchyně a zavolá policii.Je nezletilá..nikdo jí neodsoudí přísně..
Poté vyhledá záložní krabičku cigaret a sedne si na druhou stranu ulice.Zapálí si a uvažuje nad tím,co se proboha mohlo stát,když byla pryč.
Vevnitř si zatím dcera oblékne nové oblečení,když se nachvíli po koupání zahlédla v zrcadle,zděsila se nad tím kolik má po těle podlitin.Jak se jen jmenovala?Adriana,aano tak!Pojedem za ní!Konečně jí uvidím.Když matku nenajde v domě,usmyslí si,že už je v autě.Tak škrtne sirkou a zapalí tu hromadu masa,která bývala otčímem.Ještě se chvíli dívá jak oheň hltavě stravuje nabídnutou potravu.
Pak zaslechne sirény.Panebože!Ale jak se to mohli dozvědět tak rych..Mamka!!Ne,to neni možný!To by přece...Podívá se z okna na matku,která právě promlouvá se strážníkem.Tak to ne!Mě nedostanou!Nikdy!POsbírá věci,které nezachvátil oheň a utíká zadním oknem.Naštěstí je nenapadlo,že by se o to pokusila o několik metrů dále,narazí na auto,do kterého se vloupá.Rozbije okénko,odemkne,nastoupí a podívá se do přihrátky.Jak jsou lidé hloupí!Nechat náhradní klíče v přihrátce!Nastartuje a odjíždí.A kam?Za Adrianou!Utečou spolu!A určitě se budou i milovat!Cesta ubíhá a v rádiu hrají její oblíbené písně.Přijede tam,auto nechá v sousední vesnici,kde ukradne jiné.
Dojde před dům kde má bydlet a váhavě zazvoní.Ze dveří výjde tmavovlasá kráska,se štíhlým pasem a řádným poprsím.Obličeji vévodí mandlové oči a tenký pramínek rudých rtů.
"Gábi?Jsi to opravdu ty?"zamrká obrovským množstvím řas."Ano jsem!!!"A dřív než si mohly říct víc se k sobě přitiskly v tak dávno očekávaném polibku.KONEČNĚ MŮŽU BÝT ŠŤASTNÁ!
Dále v policejní zprávě stojí:"Podezřelou z vraždy jsme nalezli uvnitř domu.Vzhledem k poloze těla odhadujeme,že byla kouřem udušena dřív,než k ní došel žár."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis W. Elis W. | Web | 23. února 2012 v 17:05 | Reagovat

Ano..zakončení hodné tvé osobnosti!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama