Nikdy se nevzdávej.

Březen 2010

Ona a stín

27. března 2010 v 18:47 | Alessa |  Povídkové šílenství
 Jde po chodbě,tak jako vždy,sama a přesto sama není.Neb neustále je s ní.A tak pokusí se o nemožné.Vytěsnit z hlavy a vnímání lidi kolem sebe,a hluku a hlavně smradu,jež z nich vychází.Je lykan.Nic víc,nic míň.Lidé proň páchnou a jsou chorobou země,jež je třeba odstranit.

Předmluva

27. března 2010 v 18:26 | Alessa |  Má kniha
Chtěla jsem se tímto omluvit těm co moji knihu četli už na počátku,tehdy,když jsem jí psala.Neboť v této podobě budou jisté úpravy jež se mi v psaném projevu nelíbily.Chtěla jsem poděkovat všem co mi pomohli v dobách bez múz opět nalézt inspiraci.               Ghotic Alessa

Postavy-Seznámení

19. března 2010 v 11:59 | Alessa |  Má kniha
Obávám se,že tato kniha bude mít jisté autobiografické prvky z mého života,ale bohužel nedokážu jí psát tak,aby se mě kniha vůbec netýkala,či snad se v ní neobjevovali mé přání,názory a myšlenky.Zdůrazňuji,tato kniha je napsána na základěmé mysli(tudíž mysli čloověka v pubertálním období,proto berté dost věcí s rezervou.Předem děkuji za pochopení.Přeji příjemné počtení a zábavu.
autorka knihy i stránek
Ghotic Alessa

vivisekce

14. března 2010 v 13:02 | Alessa |  Nápady
Vivisekce
Pojem vivisekce je velmi známý. Stále je však mnoho lidí, kteří netuší, co si pod tímto slovem představit a nevědí, proč proti vivisekci bojují ochránci a ochránkyně zvířat. Zde je proto stručné vysvětlení tohoto pojmu a také objasnění stanovisek bojovníků a bojovnic za práva zvířat.
+
Slovo vivisekce pochází z dvou latinských slov "vivo" a "sectio" ("živé" a "řezat") můžeme ho tedy přeložit jako "řezat za živa". Teď už je i neznalým možná jasnější o co jde.
Ano, jde o pokusy na zvířatech, které jsou nelidské a kruté. Nejen, že "pokusná" zvířata jsou chována ve zcela nevhodných podmínkách, které jim téměř neumožňují vykonávat ani ty nezákladnější potřeby. Jsou také velmi krutým způsobem využívána pro pokusy s nejrůznějšími nemocemi a chemikáliemi. Zvířata jsou přivazována nebo paralyzována tak, aby jim byl znemožněn pohyb a aby se nemohla bránit, následně jsou do nich vpraveny zkoumané látky. Poté jsou vystavena, bez jakýchkoli utišujících prostředků, velkým bolestem a výzkumníci pozorují změny způsobené chemikálií na živé tkáni. Po pokusu jsou zvířata zpravidla zabita.žádost o pomoc

14. března 2010 v 12:55 | Alessa |  Nápady
Lidi prosim vás nezavírejte před tím oči ani se nesnažte dělat,že to neexistuje http://www.zkouknito.cz/video_38038_peta-stop-testovani-oficialni-video tohle všechno se skrývá za tim když se někdo namaluje.Prosím pošlete to všem co znáte ať zkusí otevřít oči.Je to nechutný,ale je to realita.

Přátelé

10. března 2010 v 13:03 | Alessa |  Nápady
Chtěla bych vůči vám vyslat otázku a to tu jestli jste měli imaginárního kamaráda?
Já tedy a no.A popravdě mylsím si že si tím každý znás prošel.Ale jak může odsoudit,tak přesvědčivě to,že byl imaginární?Je dokázáno nemálo případů,kdy dítě dokázalo komunikovat s jinou realitou.Jak pak tedy můžeme přesvědčiě říct,že je imaginární?A co když ten člověk skutečně někde existuje a my o něm získáme povědomí a pak následně si jen promítneme jako představu někoho,kdo nám pomůže v naší situaci,či snad se s ním dorozumíváme na vyšší úrovni telepatie?Není snad pak přece jenom lehčí říct,že je to jen iluze?
Zkuste mi na to něco naspat,ať pozitivní,či egativní.Ráda si vyslechnu jiný názor.

Milenci

10. března 2010 v 12:38 | Alessa
Sedí tam sami,sedí tam spolu,
není náhoda,že u jednoho stromu,
ruce vpletené do sebe,
oči upřené do nebe,